7 dni do szczęsliw{sz}ego domu #dzień 1 + Konkurs

with Brak komentarzy

Witajcie w poniedziałkowy poranek {smile}.

Ten tydzień będzie niezwykły!  Od dzisiaj do niedzieli świętujemy Międzynarodowy Tydzień Coachingu. I ja zapraszam Was do celebrowania oraz do wspólnej podróży w {7 dni do szczęśliwszego domu}.
 
Od wtorku do soboty będę publikować dla Was krótkie zadania, dzięki którym jeszcze lepiej odczytacie historię jaką opowiada Wasz dom. Zapraszam Was do zadbania z troską o przestrzeń, w której żyjecie. Spójrzcie na swoje domy i siebie w swoich domach łaskawym, dobrym, wspierającym okiem.
Śledźcie wpisy na blogu i na naszym Facebooku. Jeśli bierzecie udział w Roku Ekstremalnego Dbania o Siebie, też nas tam znajdziecie {smile}. Zostawiajcie swoje spostrzeżenia, luźne myśli, komentarze. Spośród nich wybierzemy najciekawszy i nagrodzimy go plakatem od Lemon Ducky.
Jeśli chcesz, aby wymarzony plakat ozdobił ściany Twojego domu wystarczy, że:
  1. Zostawisz swój komentarz pod jednym z wpisów publikowanych w dniach 18-23 maja 2015r. na blogu Coach Your Home, na naszym koncie na Facebooku lub na stronie Roku Ekstremalnego Dbania o Siebie.  
  2. Komentarze można dodawać do 23-go maja (sobota) do północy.
  3. W niedzielę 24 maja wybierzemy najciekawszy komentarz, a jego autor otrzyma wybrany przez siebie plakat od Lemon Ducky (w formacie A4 lub A3). 
  4. Konkurs otwarty jest dla osób zamieszkujących na terytorium Polski. Zadbaj o to, abyśmy mogli Cię znaleźć- jeśli komentujesz anonimowo, zostaw swój adres mailowy.

 

Pięknego tygodnia Wam życzę {smile}.

Widzimy się jutro!

ANNA GACKA home&life COACH
coachyourhome