7 dni do szczęśliw{sz}ego domu #dzień 6

with Brak komentarzy

Tydzień z Interior Design Coachingiem powoli zmierza ku finałowi {smile}.

 
Dzisiaj zajrzyjcie do zadań, na które zabrakło Wam czasu. Do  wyzwań trudniejszych, albo tych zbyt banalnych. Do pytań, które wolałaś/eś pominąć, albo po których Twój wzrok przemknął zbyt szybko.

Na naszej “drodze do szczęśliw{sz}ego domu”:
  • Wtorek był dniem miłości, a każdy z Was miał szansę wyznać swojemu domowi, za co go kocha, za co jest mu wdzięczny i za co mu dziękuje.
  • środę nasze domy opowiadały historie. Czy wiesz już czyją opowiada Twój?
  • Czwartek był dniem remanentu. Wtedy miałaś/eś szansę pożegnać się z co najmniej jedną rzeczą, która  już Ci dłużej nie służy.
  • Piątkowa historia uczyła, że warto wiedzieć, na jakich fundamentach budujemy swój dom. Warto wiedzieć, z czego utkane są nasze marzenia.

Szczerze i z całego serca zapraszam Was do przeczytania nie tylko postów, ale i komentarzy do nich. Tylko wtedy, kiedy dzielimy się swoją historią z innymi, dajemy im szansę czerpać z naszych doświadczeń.  Docencie to, czym zechcieli podzielić się z Wami inni. Może i Ty zechcesz zostawić tutaj swoją myśl, spostrzeżenie, refleksję. Wiem, że i Twoja historia czegoś nas nauczy.

 
Jutro, spośród wszystkich osób, które były z nami w tym tygodniu, wybierzemy jedną, do której powędruje plakat od Lemon Ducky {szczegóły konkursu znajdziesz tutaj}.

 

Za Waszą  obecność, bardzo dziękuję.
Słyszymy, widzimy, czytamy się jutro.
Jutro to ja napiszę, czego się od Was nauczyłam {smile}.
ANNA GACKA home&life COACH
coachyourhome.com