cccccccc

Zaprojektuję wnętrze idealne dla Ciebie.

Będziesz chciała w nim być {...}

{1} Inspiracje

Wypełniasz kwestionariusz, z którego dowiaduję się kim jesteś i co jest dla Ciebie ważne. Przesyłasz mi odręczny plan pomieszczenia i kilka zdjęć oraz gromadzisz inspiracje na tablicy w Pinterest.

{2} Oczekiwania

Umawiamy się na godzinną rozmowę, w trakcie której doprecyzuję Twoje oczekiwania. Opowiesz mi jak chcesz spędzać w domu czas, czego nie może w nim zabraknąć, jak chcesz się w nim czuć i co Ci się marzy. 

{3} Projekt

Przygotowuję dla Ciebie projekt aranżacji wybranego pomieszczenia z wykorzystaniem zasad psychologii designu, koloru i projektowania wnętrz. 

Co dla Ciebie przygotuję?

cccccccc

Plan funkcjonalny

Rozmieszczę sprzęty w pomieszczeniu tak, aby najpełniej odpowiadały Twoim potrzebom, zgodnie z zasadami ergonomii i psychologii designu.

Design board

Wybiorę idealną dla Ciebie paletę kolorów oraz meble i akcesoria odpowiadające Twojemu stylowi.  Zobrazuję charakter pomieszczenia "poglądową" wizualizacją, dzięki której poczujesz klimat wnętrza.

Design Book

...czyli "księgę wnętrzarskich marzeń". Zaproponuję Ci konkretne meble, dodatki, akcesoria wraz z linkami do sklepów, w których możesz je zamówić.

cccccccc

FAQ- najczęściej zadawane pytania

Jak długo trwa realizacja zlecenia?

Czas realizacji to 2 tygodnie od wstępnej sesji. Rozpoczęcie projektu jest możliwe po dostarczeniu przez Ciebie odręcznego planu pomieszczenia, zdjęć wnętrza, linku do tablicy inspiracji na Pinterest i wypełnionego kwestionariusza. 

 

Co dokładnie składa się na projekt aranżacji wnętrza?

Dostajesz ode mnie projekt koncepcyjny wnętrza czyli:

  • Floorplan- najlepszy układ funkcjonalny
  • Design board- tablicę koncepcyjną wnętrza wraz z paletą kolorystyczną wnętrza 
  • Design book: listę wnętrzarskich zakupów (meble, tekstylia, lampy i dodatki) wraz z linkami do sklepów
  • BONUS: wizualizacja poglądowa oddająca klimat pomieszczenia

Czego nie obejmuje projekt aranżacji?

Projekt nie obejmuje wytycznych wykonawczych np. planów wyburzeń, projektów stolarki na wymiar, planów elektryki.
Usługa jest projektem aranżacji wnętrza, a nie jego przebudowy.

Zakres usługi nie obejmuje także nadzoru wykonawczego- realizacja projektu jest po Twojej stronie.

 

Jakie pomieszczenia mogę zlecić do zaaranżowania?

Najczęściej jest to salon, część dzienna, sypialnia. Usługa nie obejmuje aranżacji kuchni na wymiar, projektu zabudowy meblowej na wymiar, ani też projektu wykonawczego łazienki. Tego typu projekty wymagają bardzo precyzyjnych pomiarów, co nie jest możliwe w przypadku usługi “na odległość”.

 

Od czego zależy cena usługi?

Cena usługi jest stała i zależy od wybranej opcji, a nie od metrażu wybranego do aranżacji pomieszczenia. Zaaranżowanie sypialni o powierzchni 10 metrów kwadratowych zajmuje porównywalnie dużo czasu jak zaplanowanie wystroju tej o powierzchni 30 metrów.

 

Nie wiem, na którą opcję się zdecydować...

Jeśli Twój projekt jest nietypowy, albo masz więcej pytań napisz do mnie na adres kontakt@coachyourhome.com lub zadzwoń +48 797 203 213.

 

Zaprojektowane z  💗 w Homestyler
Bo dom masz w sobie {a mnie się marzy, żebyś go odnalazła...}